Na kursie uczymy nie tylko jak w płynny, relaksujący sposób rozmasować napięte mięśnie całego ciała i uwolnić je od bólu, jak rozluźnić stawy, ale również tego, jak bezboleśnie skorygować ustawienia wszystkich stawów (wszelkie „wybicia”, skręcenia”, kontuzje i inne urazy).
        Oprócz tego uczymy bezpiecznego ustawiania kręgosłupa (miękkiego, nieinwazyjnego), które daje wspaniałe efekty przy takich schorzeniach jak: rwa kulszowa, dyskopatia, wszelkie bóle pleców itp.
        Po kursie będziesz wiedział(a) w jaki sposób wykorzystać ten masaż przy korygowaniu wad postawy oraz do rehabilitacji.
Skończenie kursu jest okazją do zdobycia nowej, ciekawej i satysfakcjonującej umiejętności, a może nawet zawodu  i stałej pracy, jak stało się w przypadku wielu uczestników naszych kursów.
Proponujemy dalsze doskonalenie na innych kursach z zakresu medycyny chińskiej.

W PROGRAMIE KURSU:
-Masaż całego ciała, techniki relaksujące i wzmacniające organizm
-Bezbolesne ustawianie wszystkich stawów.
-Ustawianie kręgosłupa Zapoznanie z przyczynami powstawania chorób układu ruchowego oraz wad postawy (skrzywienia kręgosłupa)
-Korygowanie wad postawy i rehabilitacja
-Masaż chiński daje doskonałe efekty przy likwidowaniu napięć mięśniowych, mięśniobólach, bólach stawów. Wykonywany jest na kanałach energetycznych, co daje terapeucie możliwość wpływania na pracę poszczególnych organów wewnętrznych organizmu.