TAO YIN , Dao Yin ,Do Yin to ćwiczenia które powstały ok.300 lat temu i wykorzystywano je ,by chronić się przed schorzeniami wywołanymi przez czynniki klimatyczne i środowiskowe. Istotą tych ćwiczeń jest gromadzenie, uzupełnianie, harmonizowanie i poruszanie energii Qi . Są to ćwiczenia oddechowe i gimnastyczne [rozciągające, izometryczne, siłowe i rozluźniające], które pomagają odzyskać i utrzymać zdrowie dla ludzi w każdym wieku. Ciało ćwiczących staje się bardziej giętkie, mięśnie silniejsze, a kończyny i stawy bardziej ruchome.

Odzyskujemy energię Qi ,usuwamy toksyny ,odczuwamy jasność umysłu, odprężenie    i relaks. ,,ĆWICZYMY , ŻEBY LEPIEJ ŻYĆ , NIE ŻYJEMY ,ŻEBY LEPIEJ ĆWICZYĆ”

KURS INSTRUKTORSKI jest stworzony dla wszystkich osób pełnoletnich , którzy chcą ćwiczyć Tao Yin jednocześnie ucząc innych.

Po tygodniowym szkoleniu [ok. 50 godzin] ćwiczący otrzymuje certyfikat Asystenta Instruktora Tao Yin i program ćwiczeń które powinien doskonalić przez dwa miesiące , następnie spotykamy się na weekendowym warsztacie , gdzie doskonalimy trening i przeprowadzamy egzamin , po którym Asystent otrzymuje certyfikat Instruktora Tao Yin uprawniający do prowadzenia zajęć, wydany przez Polskie Towarzystwo Tao Yin.

więcej informacji na : www.taoyin.pl